Pupík a Líza, populární postavičky časopisu Sluníčko, zvaly prostřednictvím rádia Impuls, billboardů, letáků a inzerce děti i jejich rodiče na sportovně-zábavné rodinné odpoledne v projektu Central Park Praha, které i letos organizovala agentura Stratex Communication. Kromě hlavních hrdinů populárního kresleného časopisu Sluníčko vydavatelství Mladá fronta čekal na návštěvníky bohatý doprovodný program plný zábavy, soutěží, her i občerstvení.

Rodinné odpoledne se konalo v sobotu 25. května od 12 do 18hodin v parku rezidenčního projektu Central Park Praha na Žižkově a i když organizátorům počasí střídavě nepřálo, lidé si cestu do Central Parku našli.

Soutěžní den plný sportovních disciplín připravila platforma Golf Adventures společně s rezidenčním komplexem Central Park Praha a časopisy Sluníčko a Mateřídouška.

Ve stanu vydavatelství MF si děti mohly kreslit do populárních časopisů a mohly se také vyfotit s postavičkou Lízy. Líza se stala plyšovým partnerem postavička bobra, kterou kromě svého kreativního stánku, kde program zajišťovala školka Kid Space, dodala partnerská VZP. Pro rodičovský doprovod bylo od VZP připraveno měření BMI a krevního tlaku. Pro tatínky bylo určitě zajímavé vystavené auto od společnosti Sixt a všichni dospělí si mohli prohlédnout byty v projektu, včetně luxusního penthousu ve 13. patře.

Každý dětský návštěvník u vstupu obdržel hrací kartu a s tou se zúčastnil osmnácti disciplín v prostoru krásného parku. Po splnění všech disciplín a po jejím odevzdání, pak každý dostal spoustu dárků a motivace byla velká. Připravena byla ovocná lízátka Nimm2 Lolly, milovaní medvídci Pom Bär, pohádková DVD a časopisy Sluníčko a Mateřídouška a další dárky.

Ale děti si hlavně odnášely velké zážitky z disciplín a těm

i byly například: jízda na vozítkách Segway od SG Point, skákací hrad či trampolína, fotbalový trenažér Team Matea další a navíc si všichni odnesli svůj obrázek od přítomného karikaturisty.

Děti i jejich rodiče mohli změřit síly i v golfových disciplínách – chippování a puttování s Knaufem, který obsluhoval i další zručnostní disciplínu a to střelbu na terč. Šikovnost účastníků se testovala i u dalších disciplín, které zajišťoval Fitness Club Olgy Šípkové – jízdy na First Bike, balancování na bossu a další. Bylo toho hodně a tak příště, jakmile o této akci uslyšíte, si jí zapište do svých diářů.

Až na to počasí vše vyšlo a díky spokojenosti s organizací si všichni slíbili, že se tady v září potkají opět.