18.- 20. srpna 2023, se v Lednici odehrál již pátý ročník neuvěřitelného hudebního festivalu – Hvězdný víkend. Atmosféra byla naprosto úžasná a to nejen díky skvělému počasí, které přálo návštěvníkům celý víkend. Tisíce lidí navštívilo krásné prostředí zahrad lednického zámku, aby zažily jedinečný hudební zážitek.

Jedním z největších taháků festivalu bylo vystoupení skupiny 4 Tenoři, tvořeného Marianem Vojtkem, Pavlem Vítkem, Janem Křížem a Michalem Bragagnolem. Tato skupina se stala fenoménem české hudby a přinesla do Lednice neopakovatelnou show. Držitelé ceny Thálie, předvedli své muzikálové umění a okouzlili publikum svými úžasnými hlasovými výkony.

4 Tenoři, společně s Unique Quartet a dalšími talentovanými hudebníky, zahráli skladby od Sira Andrewa Lloyda Webbera, Leonarda Bernsteina, Karla Svobody a Ennia Morriconeho. Jejich repertoár obsahoval muzikálové a filmové árie, které oslovily srdce posluchačů. V roce 2020 vydali u vydavatelství Supraphon své debutové album, které si odneslo Zlatou a Platinovou desku. Jejich druhé album s názvem „Láska prý“ spatřilo světlo světa v říjnu 2022, a nepochybně přispělo k jejich rostoucí popularitě.

Celkově byl 5. ročník Hvězdného víkendu v Lednici nejen hudebním, ale i společenským zážitkem, který si návštěvníci užili do posledního tónu.