Naši klienti

BCD travel

BCD travel

BDC travel, Knauf a Stratex – společně vytváříme platformu Knauf Golf Adventures, která zajišťuje aktivity spojené s podporou, osvětou a rozvojem „zeleného“ sportu u nás. Projekt je zaměřen jak na aktivní golfové hráče, tak na úplné začátečníky. Pro BDC travel také připravujeme elektronický newsletter a fungujeme jako externí grafické oddělení společnosti BDC travel.

ČSOB

ČSOB

Od roku 2011 organizujeme pro klienty ČSOB investiční setkání, kde se dozvídají o možnostech úspěšného investování. Ročně se jedná o více než 40 akcí ve velkých městech ČR.

Huawei

Huawei

Lekvi Group

Lekvi Group

Obermeyer Helika

Obermeyer Helika

Simix

Simix

Stratex je externí marketingové oddělení společnosti Simix. Zajišťujeme marketingové a eventové aktivity a zastřešujeme tak veškeré kreativní a designové návrhy, PR aktivity, kampaně v médiích a outdoorové kampaně.

Terinvest

Terinvest

Pro společnost Terinvest zajišťujeme od roku 2010 mediální podporu.

Central Park Praha

Central Park Praha

Pro Central Park od roku 2011 pravidelně pořádáme eventy – dětské dny, módní přehlídky. Velký úspěch mělo například Rodinné odpoledne se Čtyřlístkem nebo přehlídka Jaro patří módě.

Expert Elektro

Expert Elektro

Pro Expert Elektro vydáváme pravidelně každý měsíc elektronický leták.

Impuls Ráááádio

Impuls Ráááádio

Od vzniku stanice jsme zajišťovali kompletní servis v oblasti marketingových strategií, mediální propagace včetně kreativy a grafického zpracování, produkce, PR, sponzoringu. Od roku 2009 nadále úzce spolupracujeme v oblasti sponzoringu, vybraných mediálních partnerství a prodeje rozhlasové reklamy.

Live Nation

Live Nation

Prague City Tourism

Prague City Tourism

Pod záštitou Prague City Tourism provozujeme oficiální portál Prague Guide pro tablety a chytré telefony. Pro tento portál vytváříme interaktivní audiovizuální průvodce po nejatraktivnějších pražských lokalitách (Pražský hrad, Vyšehrad, Obecní Dům, Karlův most, ZOO a další). Prague Guide je ke stažení zdarma v AppStore a Google Play.

Správa pražského hradu

Správa pražského hradu

Pro Správu Pražského hradu jsme vytvořili oficiální elektronické průvodce po Pražském hradě, které jsou součástí naší edice Prague Guide. Pro Správu Pražské hradu Stratex také pořádal Vánoce na Pražském hradě nebo olympiádu s Livií Klausovou.

Varta

Varta

Bageterie

Bageterie

CPI Property

CPI Property

Slavnostní otevření multifunkčního komplexu Quadrio v centru Prahy.

GLOBUS

GLOBUS

Pro Globus jsme vytvářeli pořad Poctivé vaření, který je ke shlédnutí na webu www.poctivy-nakup.cz. Pořadem provází Štěpánka Duchková a Jiří Dolenský. Týdeník je partnersky propojen s Rádiem Impuls. Jsme také autory spolupráce při společných akcích Globusu a rádia Impuls v projektech Grilmánie a Haló tady Impulsovi.

Knauf

Knauf

Ve spolupráci s BCD travel a společností Knauf jsme vytvořili golfovou platformu Knauf Golf Adventures, která zajišťuje aktivity spojené s podporou, osvětou a rozvojem „zeleného“ sportu u nás. Projekt je zaměřen jak na aktivní golfové hráče, tak na úplné začátečníky. Konkrétní nabídky a informace naleznete na stránkách www.golfadventures.cz v sekci golfové zájezdy.

Manner

Manner

Rudolf Jelínek a.s.

Rudolf Jelínek a.s.

Pro společnost RUDOLF JELÍNEK zajišťujeme rozhlasové a televizní kampaně.

Správa pražských hřbitovů

Správa pražských hřbitovů

Pro Správu pražských hřbitovů jsme realizovali sérii interaktivních audiovizuálních průvodců pro tablety a chytré telefony po Vyšehradském hřbitově, Slavíně a Olšanském hřbitově. Tyto aplikace jsou zahrnuty do oficiálního pražského portálu Prague Guide, který je ke stažení zdarma v AppStore a Google Play.

ZOO Praha

ZOO Praha

ZOO Praha je nejnavštěvovanější zoo v ČR. Ročně ji navštíví 1,3 milionu lidí. Po povodních v roce 2002 se proměnila v jednu z nejkrásnějších zoo v Evropě. Zoo Praha je velká 60 hektarů. V 10 pavilonech a 150 venkovních expozicích žije na 5 000 zvířat 650 druhů. Pýchou zahrady je expozice pro zvířata v zemi, a také pavilony goril, žiraf, šelem, tučňáků, krokodýlů či neodolatelná dětská zo s kontaktními zvířaty.