ChatGPT

Za námi je nezapomenutelný pátý ročník Hvězdného víkendu v Lednici, který probíhal od 18. do 20. srpna 2023. V nádherném prostředí zahrady lednického zámku jsme zažili úžasný víkend plný hudebních hvězd.

Jarek Nohavica, jeden z hlavních taháků, zazpíval večer v sobotu 19. srpna, předváděje svůj nezaměnitelný hudební talent. Doprovázeli ho vynikající muzikanti Robert Kusmierski z Varšavy, který exceloval na akordeon a piano, a Pavel Plánka, který přinesl do koncertu svou mistrovskou práci na perkuse a bicí. Jejich společné vystoupení vytvořilo nezapomenutelnou atmosféru, kterou si návštěvníci festivalu nesmazatelně odnesli v srdcích.

Slunečné nebe a příjemné teploty přispěly k tomu, aby bylo možné naplno vychutnat hudební program v otevřeném prostoru pod širým nebem. Lednický zámek poskytl ideální kulisu pro tuto událost a tisíce diváků si užily nejen skvělou hudbu, ale i krásné okolí. Víkendový festival Hvězdný víkend v Lednici si tak opět získal své místo mezi nejlepšími hudebními událostmi, a to díky kombinaci talentovaných umělců, půvabného prostředí a nadšené atmosféry.