Český mejdan s Impulsem 2022 je úspěšně za námi! Premiéru si na mejdanovém pódiu O2 areny střihl nestárnoucí IVAN MLÁDEK a jeho BANJO BAND. Přibyl tak do hvězdné sestavy, kterou tvořil MAREK ZTRACENÝ, DIVOKEJ BILL, MICHAL DAVID, NO NAME, VÁCLAV NECKÁŘ a PETER NAGY! Výjimečný pětihodinový koncert se odehrál v pražské O2areně v sobotu 15. října 2022 už pošesté.

K Českému mejdanu s Impulsem patří skvělá nálada, a jestli někdo uměl publikum rozehřát svými písničkami, tak je to určitě Ivan Mládek. Navzdory tomu, že letos oslavil osmdesátku, pořád mu to spolu s Banjo Bandem parádně hraje a publikum si s radostí zpívalo hity jako Prachovské skály, Hlásná Třebáň nebo Neopatrný křeček.

Nováčkem na Českém mejdanu byla také kapela Divokej Bill, která si naši největší koncertní halu osahala už před pár lety, a povedlo se jim ji vyprodat. Přesto měli velký respekt. „V O2 areně jsme hráli, když nám bylo 20 let. Když si tam stoupneš, tak zkoprníš a emoce s tebou cvičí. Těch 20 tisíc lidí, to je nářez,“ vzpomíná kytarista z Divokýho Billa, Roman Procházka. Zazněly  hity, jako Plakala, Rozárka, Znamení, Malování nebo Všema deseti.

Headlinerem letošního Českého mejdanu s Impulsem byl Český zlatý slavík Marek Ztracený, který byl ve vysočanské areně jako doma. Jeho koncerty jsou zárukou, že se lidé baví a Marek dělá všechno proto, aby s ním publikum bylo na jedné vlně. Nechyběl ani Michal David, který svými hity O2 arénu roztancoval. Cestu z Košic do Prahy si udělala i nejpopulárnější slovenská kapela v Čechách – No Name. Pár dní před svými narozeninami si užil Mejdan Václav Neckář, který měl radost, že se konečně zase mohlo hrát. A svou muzikantskou formu předvedl Peter Nagy, který získal Andělskou nominaci za své nové album Petrolej.

Těšíme se na vás příští rok 21.10.2023!