Po loňském úspěchu říjnového koncertu Český mejdan s Impulsem připravujeme pokračování! Stratex Communication, Rádio Impuls a Bestsport připravily druhý ročník úspěšného megakoncertu Český mejdan s Impulsem, tentokrát se sloganem „ Zpívá celé Česko“. Letos se odehraje před Vánoci, v sobotu 16. prosince 2017 v pražské O2 aréně. K prvním ohlášeným jménům přibyla teď i další. Především potvrdil svou účast Karel Gott, který chystá i premiéru nového duetu s No Name. Do hvězdné sestavy přibyla i nadějná a cenami Anděl ověnčená zpěvačka Lenny a pamětníci se mohou těšit na největší hity Jana Kalouska. Chybět nebudou ani už dříve ohlášená jména: Lucie Bílá, Miro Žbirka, Ewa Farna, Michal David, Ilona Csáková, Petr Kolář, Dasha. Chybět nebudou ani současné úspěšné skupiny Slza a Mandrage.

Vstupenky na téměř pětihodinový maraton hitů českých a slovenských interpretů velmi rychle mizí. A ty nejlepší, VIP Platinum, které nabídly fanouškům sezení přímo u pódia, aby mohli být hudebním hvězdám doslova na dosah, už jsou vyprodány. Ubývají i místa do 1.patra, kterých už není mnoho. Proto producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport doporučují s koupí lístků neotálet. V současné době jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal vstupenky v cenovém rozmezí 490,– Kč – 890,– Kč.

Návštěvníci Českého mejdanu se mohou těšit nejen na největší hity svých hvězd, ale také na úplné novinky a hudební překvapení. Jedním z nich bude víc než 15 minutový megamix největších hitů Michala Davida. Miro Žbirka zase přizve na pódium i zpěvačku Marthu, se kterou zazpívají mimo jiné známý duet Čo bolí, to prebolí. Novinku ze svého repertoáru představí i skupiny Mandrage a Slza, které na podzim vydají nová alba a posluchači Impulsu je uslyší dřív než ostatní. Rozhodně ale dojde na písničky, které si s nimi může zazpívat celá O2 aréna. Mezi takové patří i hity Jana Kalouska Chodím ulicí a Hvězdy se mění, které po delší době zazní opět naživo. A do sestavy přibylo i jméno zpěvačky Lenny, která okouzlila hudební kritiky na cenách Anděl a ovládla i festivalová letní pódia.

Mezi největší lákadla určitě bude patřit i vystoupení Lucie Bílé a Karla Gotta, který na své narozeniny potvrdil v Rádiu Impuls svou účast a navíc tu osobně představil v premiéře svou novou píseň, duet se skupinou No Name „Kto dokáže“. Právě tato píseň by měla zaznít poprvé živě v O2 aréně na Českém mejdanu s Impulsem.

Letos bude pro návštěvníky Českého mejdanu s Impulsem připraven odpolední program s DJ Ivo Apfelem i před O2 arénou, abychom jim čekání na start koncertu zpříjemnili a chystáme i několik překvapení, na která během večera dojde. Celým koncertem diváky provede osvědčená moderátorská dvojice Vlasta Korec a Petr Vondráček.