Ze vzorového bytu rezidenčního projektu Central Park na pražském Žižkově se stala na jeden měsíc galerie. V rámci prodejní výstavy, která byla přístupná stávajícím vlastníkům bytů i zájemcům o koupi, tu vystavoval přední azerbajdžánský umělec Ebrahim Ehrari a malířky a kostýmní výtvarnice Zebo Nasirova a Sayyora Muin, obě původem z Uzbekistánu. Obrazy byly doposud vystaveny v berlínské galerii Berlin-Baku.

Akci připravila realitní společnost Lekvi ve spolupráci s Central Parkem Praha a Stratex communication.
ArtShow v Central Park Praha se zúčastnil konzul velvyslanectví Ázerbajdžánské republiky pan Alimirzamin Askerov. Vernisáže se zúčastnilo přes 60 hostů, kteří měli možnost ochutnat během večera i uzbecké speciality. Zážitek z akce byl umocněn krásným výhledem na celou Prahu.
„Vernisáž a následná prodejní výstava je další z akcí, kterou chceme Central Park představit jako živé místo, jenž je unikátní nejen svou polohou v centru města a jedinečnou architekturou, ale také kosmopolitní a přátelskou atmosférou,“ uvedl na vernisáži výstavy jednatel společnosti Lekvi Victor Lekhman.
„Společnost Lekvi je na českém trhu dlouhodobě nejúspěšnější v prodejích zahraničním klientům, protože dobře známe jejich kulturní zvyklosti a preference. Odtud už byl jen krůček k nápadu uspořádat výstavu, na které se představí přední umělci ze zemí, o nichž není v České republice velké povědomí,“ dodal Lekhman.