Čtvrtek 15. května znamenal pro milovníky golfu velký den – turnajem v Mladé Boleslavi začal pátý ročník golfové tour Knauf Golf Adventures. Přes nepřívětivou předpověď počasí se na hřišti Golf Mladá Boleslav sešlo 84 golfistů natěšených na letošní golfovou sezónu. Jak nejlépe začít takový den? Společnou snídaní a ochutnávkou francouzských koňaků ve společnosti šarmatní moderátorky (a mimochodem také zapálené golfistky) Štěpánky Duchkové.

Golf Mladá Boleslav je velmi oblíbené a dobře známé hřiště. V letošním roce však prošlo částečným redesignem, a proto bylo pro hráče v mnoha věcech nové. Počasí nakonec hře přálo a i díky tomu si golfisté mohli před 10. jamkou nerušeně vychutnat občerstvení – vynikající grilované bavorské klobásky a delikátní škvarkovou pomazánkou. O příjemnou atmosféru na hřišti a pohodlí všech hráčů se po celý den staral náš sehraný Knauf Golf Team, který hráče zásoboval energií v podobě Red Bullů, Tatranek a golfové vody Eagle.

První hráči dorazili již kolem 14 hodiny do klubovny, kde byla dobrou náladu připravena podpořit jazzová skupina Jazzterdays. Golf šel hráčům pěkně od ruky, díky čemuž byly brzy vyhlášeny výsledky a všichni se mohli věnovat závěrečnému rautu. Zajímavý byl také rozhovor Štěpánky Duchkové s Alešem Eppingerem ze společnosti Schaffer &Partner o změnách v občanském zákoníku, které se dotýkají nás všech.

Myslíme, že letošní první turnaj Knauf Golf Adventures Tour se velmi vydařil. Těšíme se na turnaj příští, který se odehraje 17. června na hřišti Astoria Golf Resort Cihelny, kde jsme pro vás připravili novou atraktivní soutěž o zajímavé ceny.

Galerie z turnaje a výsledky najdete zde.