3. ročník hvězdného víkendu se oproti předešlým dvěma, které se konaly ve Valticích pořádal tentokrát v zámeckém parku v Lednici. Na koncertech Jarka doprovázel na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka.

Šlo o jedinečnou příležitost vystoupení v roce 2021 vidět. Původně měl mít také velký koncert v pražském O2 universu, ale i ten se přesunul až květen příštího roku. „Moji milí, rozhodl jsem se přesunout své letošní velké květnové koncerty na příští rok. Jsem optimista, lidé už museli překonat horší věci. Těším se na vás, opatrujte se,“ řekl k přesunu. Nohavica vydal nedávno album Máma mi na krk dala klíč. Vyšlo tři roky po poslední Porubě a písničkář se na něm vrací ke svým folkovým kořenům.

I přes vládní nařízení, kdy bylo nutné kontrolovat účastníky, zda splňují podmínky pro vstup byla účast opravdu vysoká. Počasí přálo a dorazilo kolem 2 500 diváků. Zazněly ty největší hity – Darmoděj, Dokud se zpívá, Jdou po mně jdou, Mám jizvu na rtu a další.